ONLINE NASTAVA - MODEL C za učenike od 5. do 8. razreda

Autor: Mladen Majušević, 10. 12. 2020.

Na temelju članka 125. Zakona o odgoju i obrazovanju, članka 72. Statuta OŠ Joakima Rakovca i Preporuke Istarske županije, zajedno sa Stožerom civilne zaštite Istarske županije, ravnatelj Osnovne škole Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički donosi Odluku o promjeni modela nastave za učenike od 5. do 8. razreda.

Učenici od 5. do 8. razreda, u periodu od 14. do 23. prosinca 2020. godine, nastavu će pohađati po Modelu C - nastava na daljinu.

Nastava na daljinu će se odvijati u realnom vremenu, prema izmijenjenom rasporedu sati koji vrijedi za razdoblje odvijanje nastave na daljinu i putem aplikacije Teams. Za učenike razredne nastave prilagodit će se vozni red autobusa i školskog kombija na način da će povratak svih učenika biti nakon 5. sata - u 12.30. Jutarnji termini ostaju nepromijenjeni.

Ravnatelj:

Mladen Majušević, prof.